درباره   “مبل وحدت“

مسافت های طولانی، عدم امکان مقایسه آسوده گونه های مختلف یک محصول در یک مکان، هزینه رفت و آمد، و یا کمبود وقت، سبب می شوند که امروزه خرید کردن به فعالیتی دشوار و وقت گیر تبدیل گردد. 

تماس با ما

معرفی شرکت 

شرکت مبل وحدت فعالیت خود را از سال [سال تأسیس] و با تولید [نام محصول/محصولات] در زمینی به مساحت [وسعت] با [تعداد سالن/خط تولید] سالن/خط تولید، در [محل قرار گیری شرکت] آغاز نمود. این شرکت با استفاده از دستگاه های مدرن با آخرین تکنولوژی و به کار گیری نیروهای متخصص و با تجربه، محصولی با کیفیت و قیمت مناسب تولید می کند.
شرکت [نام شرکت] در سال [سال] با اجرای تمامی استانداردها، موفق به اخذ گواهی نامه های استاندارد ملی/بین المللی [نام و عنوان گواهی نامه] از [نام مرکز داخلی/خارجی ارائه دهنده ی گواهی نامه] شد و در حال حاضر محصولات خود را طبق این استاندارد تولید و روانه ی بازار می کند.
شرکت [نام شرکت] قصد دارد در آینده و طبق برنامه های تدوین شده، علاوه از تولید [نام محصولات اصلی] محصولات جانبی آن و نیز [نام محصولات جدید] را نیز تولید و در اختیار مشتریان خود قرار دهد.
خدمت رسانی به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست و بر همین اساس، تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش ببندد.
تعویض، ارسال سریع کالای خریداری شده و مکانیزم های نرم افزاری حرفه ای برای مدیریت روابط فیمابین، خدماتی است که ما برای شما مشتریان عزیز در نظر گرفته ایم.
شما می توانید برای ایجاد حساب کاربری از این قسمت ثبت نام کنید، جهت خرید هر یک از محصولات ما از منوی محصولات و جهت اخذ نمایندگی از صفحه درخواست نمایندگی اقدام کنید.

دانلود کنید    دانلود کاتالوگ مجموعه ما